info@bitakipcisatinal.com
+908503461182

Instagram Yorum Satın Al

En ucuz ve gerçek kullanıcılardan Instagram yorum satın al hizmeti sadece Korkmaz Media da. Instagram yorun satın al hizmeti için ziyaret et.

0 Değerlendirme
Ortalama: 5/5
Instagram 5 Türk Yorum
 • %100 Türk Gerçek Kullanıcı
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar!
 • Anlık Gönderim
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
5.44 TL 4.90 TL
Instagram 10 Türk Yorum
 • %100 Türk Gerçek Kullanıcı
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar!
 • Anlık Gönderim
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
11.00 TL 9.90 TL
Instagram 20 Yorum
 • %100 Türk Gerçek Kullanıcı
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar!
 • Anlık Gönderim
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
22.11 TL 19.90 TL
Instagram 50 Yorum
 • %100 Türk Gerçek Kullanıcı
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar!
 • Anlık Gönderim
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
55.44 TL 49.90 TL

Sıkca Sorulan Sorular

Müşterilerimiz Tarafından En Çok Merak Edilen Soruları Sizler İçin Cevapladık.

Soru Başlığı 1

Soru Cevabı 1

soru 3

cevap 3

Soru Başlığı 2

Soru Cevabı 2

DEĞERLENDİRMELER

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan değerlendirmeler.

Değerlendir
Puanlayınız
Değerlendirme Bulunmuyor

Bu içerik için daha önce bir değerlendirme yapılmamış. İlk değerlendirmeyi yapan kişi olmak için hemen formu doldurunuz.

Instagram Yorum Satın Al

Instagram kullanıcısı olarak Instagram yorum satın al paketleri sayesinde hesabınızın popülerliğini arttırabilirsiniz. Popüler olan hesaplar kısa süre içerisinde keşfet bölümünde yer aldığı için hem doğal bir şekilde takipçi sayınızın artmasını sağlarken hem de içeriklerinizin çok sayıda kullanıcı tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Yorumlar gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar tarafından yapıldığı için hesaplarınız da güvenilir olarak değerlendirilmektedir.

Instagram Yorum Nedir?

Instagram sosyal medya platformundaki gerçek kullanıcıların hesaplara yönelik düşüncelerini önemli derecede etkileyen Instagram yorum, içeriklerin referansıdır. Paylaştığınız fotoğraflar ya da videolar için yapılan yorumlar diğer gerçek kullanıcıları olumlu yönde etkileyecek böylelikle hesabınız daha aktif hale gelerek ön plana çıkacaktır.

Instagram Yorum Ne İşe Yarar?

Instagram yorum paketlerinden satın alarak Korkmaz Media güvencesiyle hesaplarınızın popülerliğini arttırabilirsiniz. Üstelik yorum sayınızın fazla olmasını hesabınızın güvenilir göründüğü için doğal olarak takipçi sayınız artacaktır.

Instagram Yorum Nasıl Alınır?

Instagram yorum paketleri eşliğinde paylaşımlarınıza çok daha fazla yorum yapılırken, yorum yapan kullanıcılar çevreniz tarafından görünecek ve bu sayede hesabınız daha canlı olacaktır. Korkmaz Media sitesi üzerinden öncelikle ‘’Platform Seç’’ menüsünden ‘’Instagram’’ tercihini yaptıktan sonra kategori ve paket seçimi yaptıktan sonra ödeme işlemine geçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Al Fiyatları 2022

Instagram yorum satın al fiyatları 2022 yılı için Korkmaz Media tarafından belirlenmiş olup, uygun fiyatlarla gerçek kullanıcıları tarafından yapılacak yorumlar paketlerinden seçim yapabilirsiniz.

 • 5 Türk yorum satın al paketi 4,90 TL
 • 10 Türk yorum satın al paketi 9,90 TL
 • 20 yorum satın al paketi 19,90 TL
 • 50 yorum satın al paketi 49,90 TL

Instagram Yorum Hilesi

Instagram yorum hilesi olarak yorum satın paketlerinden tercih ederek video ve fotoğraflarınız için gerçek ve güzel yorumlar alabilir ve böylece hesabınızın daha aktif hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Instagram yorum satın almanın avantajları başında hesabınızın popülerliğinin artması yer alırken,

 • Yorumlar sayesinde hesabınız çok daha fazla ilgi görecektir.
 • Şayet hesabınız üzerinden satış yapıyorsanız, ürünlerinizin çok daha fazla ilgi görmesini sağlayabilirsiniz.
 • Doğal yollarla takipçi ve yorum sayışınızı arttırabilirsiniz.
 • Hesabınız kısa süre içerisinde çok hızlı bir şekilde gelişim göstereceği için ‘’Keşfet’’  bölümüne de düşeceksiniz.

5 Türk Instagram Yorum Ne Kadar?

Korkmaz Media tarafından sunulan güvenilir hizmet karşılığında yorum satın al paketlerinden tercih ederek hesabınızın daha aktif hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Hazırlanmış olan paketlerde farklı özellikler sunulmakta birlikte 5 Türk Instagram yorum paketi sadece 4,90 TL’dir.

20 Instagram Yorum Ne Kadar?

Korkmaz Media olarak takipçi sayısını artırmak isteyen kullanıcılara farklı paketler hazırlanmakta olup, 20 Instagram yorum satın al paketi sadece 19,90 TL’ye satılmaktadır. Alınan yorum paketleri sayesinde gerçekçi kullanıcılar tarafından yorumlar sayesinde hesabınızın daha popüler olmasını sağlayabilirsiniz.

50 Instagram Yorum Ne Kadar?

Instagram hesabınız eşliğinde geniş bir kitleye ulaşabilmek uzun bir zaman gerektiği için Korkmaz Media gibi tecrübeli ve güvenilir hizmet sunan sektörün öncülerinden olan firmamızla çalışarak, 50 Instagram yorum paketini 49,90 TL’ye satın alabilirsiniz. Hatta aynı paketten birkaç tane satın alarak süreci hızlı bir şekilde kısaltabilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Al Ucuz

Instagram yorum satın al ucuz paketlerken sunarken Korkmaz Media kaliteli ve güvenilir hizmetleri sayesinde hesabınızı kısa sürede daha popüler hale getirmektedir. Sunulan paketler için garanti sunulmakta olup, yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında 7/24 destek ekibi tarafından gerekli hizmet sunulmaktadır.

Instagram Yorum Satın Alanlar

Instagram yorum satın alanlar Korkmaz Media üzerinden hizmet alırken herhangi bir olumsuzluk yaşamazken, paket kapsamında sunulan hizmetler için gerçek kullanıcılar tercih edildiği için yorumlar gerçek ve kalıcıdır.

Instagram Yorum Satın Al Mobil Ödeme

Instagram yorum satın al mobil ödeme seçeneğiyle yapılabilmektedir. Size uygun olan yorum satın al paketini seçtikten sonra Instagram kullanıcı adınız ile birlikte istenilen bilgileri eksiksiz girdikten sonra ‘’Sipariş Al’’ butonunu tıklayıp ödeme şeklinizi ‘’Mobil Ödeme’’ seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir.

Sınırsız Yorum Hilesi Instagram

Sınırsız yorum hilesi Instagram için hazırlanan paketler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebilirken, Korkmaz Media olarak hazırladığımız paketlerden birden çok sayıda satın alabilir ve istediğiniz sayıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Organik Yorum Satın Al

Organik yorum satın alma işlemi sayesinde gerçek kullanıcılar tarafından yapılan gerçek yorumlar eşliğinde hesabınızın popülerliğini arttırabilirsiniz. Üstelik yorumlarınızın Korkmaz Media güvencesinde kalıcı olması da güvenilir bir hesaba sahip olmanızı sağlayacaktır.

Instagram Yorum Paketi

Instagram yorum paketi satın alarak hesaplarınızı daha aktif hale getirebilirsiniz. Farklı sayıda hazırlanmış paketlerden satın alarak çok içeriklerinize güzel ve gerçekçi yorum alabilir, kısa sürede ‘’Kesfet’’ bölümünde yerinizi alarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Sınırsız Yorum Yapma

Instagram sınırsız yorum yapma özelliği sayesinde Korkmaz Media üzerinden yorum satın al paketlerinden satın alarak hesaplarınızın popülerliğini arttırabilir ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Çekiliş Yorum Botu

Instagram çekiliş yorum botu kazanmak için Korkmaz Media olarak hazırladığımız kampanyalara katılabilir ve kampanya süresi bittiğinde kazanan kullanıcı olarak yorum botu sahibi olarak hesabınızı daha aktif hale getirebilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Al Sıkça Sorulan Sorular

Intagram hesaplarına yönelik beklentileri olan kullanıcılar tarafından tercih edilen Instagram yorum satın al paketlerine dair merak edilen sorulara yönelik detaylara aşağıda yer verilmiştir.

Instagram Yorum Nasıl Satın Alabilirim?

Instagram yorum satın almadan önce içeriklerinizi yüklemiş olmanız ve istediğiniz yorum sayısını belirlemiş olmanız gerekmektedir. Buna göre Korkmaz Media tarafından hazırlanmış olan paketlerden satın alabilirsiniz ki bunun için Instagram kullanıcı adı, e-mail, ad-soyad ve telefon numarası bilgileri istenmektedir. Bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi sonucunda satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz ki SMS ve e-mail aracılığıyla e-faturanız gönderilmektedir.

Takipçilerde ve Beğenilerde Yükseliş Nasıl Olur?

Instagram yorum paketi almanız durumunuzda içeriklerinize gerçek kullanıcılar tarafından yorum yapıldığı için hesabınız daha güvenilir hale geleceği için kısa süre içerisinde takipçi ve beğeni sayınızda da artış olacaktır. Korkmaz medya olarak satın aldığınız sistemimizdeki yoğunluğa göre ortalama 60 dakika içerisinde yüklenmektedir. 

EFT/Havale, Kredi Kartı ile Siparişimi Ödeme Yapabilir miyim?

Instagram yorum satın al paketleri için farklı ödeme seçenekleri sunulmakta olup; mobil ödemeden Paypal sistemine, kredi/banka kartıyla ödemeden EFT/havaleye kadar çeşitli seçenekler sunulmaktadır.

Yorum Satın Almaya Yönelik Siparişim Ne Zaman Tamamlanacak?

Satın aldığınız yorum sayısına göre siparişinizi tamamladıktan sonra ortalama 60 dakika içerisinde paketiniz hesabınıza yüklenmektedir. Şayet sistemimizde yoğunluk olması durumunda paketleriniz en geç 12 saat içerisinde yüklenerek, hesabınızda görülebilmektedir.

Instagram Yorum Satın Almak Güvenli midir?

Instagram’da yüksek sayıda yoruma sahip olmak isteyen kullanıcılar, Instagram yorum satın almak yolunu hesaplarının daha güvenilir görünmesi ve daha geniş bir kitleye ulaşması adına tercih etmektedir. Satın alma sürecinde doğru ve güvenilir olan bir firmayla çalışmak gerekirken, Korkmaz Media yasal çerçeve kapsamında gerekli güvenlik tedbirleri eşliğinde faturalı olacak şekilde alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Instagram Yorum Satın Aldığım Anlaşılır mı?

Instagram yorum satın alma hizmeti sonucunda içeriklerinize yapılan yorumlar gerçek takipçiler tarafından yapıldığı için hesabınıza bakıldığı zaman anlaşılmamaktadır. Zaten hazırladığımız paketler kapsamında garanti süresi bulunduğu için yaşanabilecek olumsuzluklar kapsamında Korkmaz Media destek hizmet ekibi tarafından 7/24 yardımcı olunmaktadır.

Instagram Yorum Satın Almak Hesabıma Zarar Verir mi?

Instagram yorum satın almak mevcut olan hesabınızın popülerliğine katkıda bulunurken, içeriklerinize yorum yapan hesapların gerçek hesaplar olmaması hesabınızın sahte olabileceğini akıllara getirebileceği için mevcut takipçileriniz bile hesabınız takip etmeyi bırakabilir. Bu nedenle gerçek kullanıcılardan oluşan Korkmaz Media ile çalışmanız durumunda hem güvenlik açıklıkları söz konusu olmazken hem de hesabınızın gerçekçi, aktif ve güvenilir olduğunu anlaşılarak takipçi sayınızda artış yaşamanız söz konusu olabilmektedir.

Instagram Yorum Satın Alırken Şifre Vermek Gerekiyor mu?

Instagram yorum satın al hizmeti sırasında hesap şifreniz ya da ödeme sırasında kart şifreniz istenmemektedir. Sipariş oluştururken sadece Korkmaz Media kullanıcı adınız ve ad-soyad ile e-mail gibi bilgilerinizi istenmekte olup, bu bilgileri de satın alma sonrasında e-fatura ve yükleme bilgilendirmesi için istemektedir.

Instagram Yorum Almak Yasak mı?

Instagram yorum satın almak yasak bir işlem olmayıp, Korkmaz Media satış sonrasında e-mail adresinize e-fatura düzenleyerek göndermektedir. Korkmaz Media firma olarak yasal izinlere sahip olmakla birlikte yapılan tüm işlemler her şey prosedüre uygun şekilde müşteri memnuniyetine gerekli önem verilerek hizmet sunulmaktadır.

Kredi Kartı ile Instagram Yorum Satın Alabilir miyim?

Kredi kartı ile Instagram yorum paketi satın alabilirsiniz. ‘’Satın al’’ menüsüne geçiş yapmadan önce kredi kartı ile ödeme yöntemini tercih edilerek 3D güvenli alışveriş sistemi eşliğinde sadece kart bilgilerinizi girerek telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyle ödeme yapabilirsiniz.

Instagram Yorum Ne Kadar Sürede Yüklenir?

Instagram yorum paketiniz sipariş verme işlemi sonrasında sistemdeki yoğunluğuna göre en kısa sürede yüklenirken, Korkmaz Media olarak satın aldığınız yorum sayınız ortalama 60 dakika gibi kısa bir sürede hesabınıza yüklenmektedir.

Instagram Yorum Satın Almak Mantıklı mı?

Instagram yorum satın almak, fenomen olmak ya da internetten üzerinden Instagram aracılığıyla pazarlama yapmak gibi ihtiyaçlar amacıyla tercih ediliyorsa, ürünlerinize yapılacak yorumlar sayesinde tanıtımınızı daha sağlıklı yapabilir ve daha geniş bir kitleye ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Instagram Yorum Botu Var mı?

Instagram’da paylaştığınız video ya da fotoğraf gibi içeriklerinize yapılan yorum sayısının kısa bir sürede artmasına yönelik bir beklentiniz varsa, bot yorum satan sitelerle iletişime geçerek küçük ücretler ödeyerek yorum satın alabilirsiniz.

İstediğiniz Instagram yorum sayınıza, yorumların Türkçe ya da profillerin Türk olması gibi farklı kriterlere göre yorum paketleri fiyatları değişiklik göstermekte olup, Korkmaz Media tarafından uygun fiyatlarla hazırlanmış olan paketlerden güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta