info@bitakipcisatinal.com
+908503461182

Youtube Dislike Satın Al

En ucuz, gerçek ve kaliteli Youtube dislike satın al hizmeti sadece Korkmaz Media da. Hemen ziyaret et ve Youtube dislike satın al.

0 Değerlendirme
Ortalama: 5/5
Youtube 50 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
6.56 TL 5.90 TL
Youtube 100 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
13.22 TL 11.90 TL
Youtube 250 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
33.22 TL 29.90 TL
Youtube 500 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
66.56 TL 59.90 TL
Youtube 750 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
99.89 TL 89.90 TL
Youtube 1000 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
133.22 TL 119.90 TL
Youtube 2500 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
333.22 TL 299.90 TL
Youtube 5000 Video Dislike
 • %100 Türk Kullanıcı
 • Organik Kullanıcılar
 • Süper Hızlı Gönderim
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Müşteri Desteği
666.56 TL 599.90 TL

Sıkca Sorulan Sorular

Müşterilerimiz Tarafından En Çok Merak Edilen Soruları Sizler İçin Cevapladık.

Soru Başlığı 1

Soru Cevabı 1

soru 3

cevap 3

Soru Başlığı 2

Soru Cevabı 2

DEĞERLENDİRMELER

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan değerlendirmeler.

Değerlendir
Puanlayınız
Değerlendirme Bulunmuyor

Bu içerik için daha önce bir değerlendirme yapılmamış. İlk değerlendirmeyi yapan kişi olmak için hemen formu doldurunuz.

Youtube Dislike Satın Al

Youtube; video içeriklerinin yerleştirildiği, kullanıcıların hem hazır içerikleri izleyebildikleri hem de yeni içerikler oluşturarak platforma yükleyebildikleri, kimi kullanıcılar için gelir kaynağı olan bir platformdur. Kullanıcıların çeşitli içerikleri beğenme durumlarının yanı sıra, içerikleri beğenmediklerini de gösterebilecek oldukları butonlar vardır. Bu butonlardan beğeninin adı 'like' olarak geçerken beğenmeme butonuna da 'dislike' butonu adı verilir.

Dislike sayısı fazla olduğu zaman videoların yayınlanmış olduğu kanalın veya doğrudan videonun sahibi için bazı yaptırımlar uygulanır. Bu yüzden de Youtube içerisinde olmaması gerektiğine inanılan kullanıcılar için Youtube dislike satın al işlemi yapılabilir. Konu bağlamında; Youtube dislike satın al denildiği zaman masrafın ne kadar olacağı, neden beğenmeme sayısının oluşturulması gerektiği ve dislike alımının nasıl yapılacağı sorgulanmalıdır.

Youtube Dislike Nedir?

Youtube üzerindeki bir videoyu veya bir kanalı beğenmemiş olan, kanal veya videonun zararlı olduğuna inanan müşterilerimiz için Youtube dislike satın al yönergesinde bulunarak hizmet sağlıyoruz. Bu hizmetimizden verimli olarak yararlanmak içinse bizi tercih edecek olan izleyicilerimizin dislike kavramını bilmeleri gerekir.

Youtube üzerinde yapılan dislike; videoların altında yer alan kısımdan yapılabilecek olan, video kalitesi hakkında diğer kullanıcılara ipucu veren ve video veya kanal sahibinin içeriğiyle ne kadar kazanacak olduğunu belirleyen ana unsurlardandır.

Dislike kavramının kelime anlamı 'beğenmeme' olduğu için ne kadar dislike olursa videonun o kadar beğenilmemiş olduğu anlaşılır. Bu da kanal veya video sahibinin platform üzerinden çekilmesine neden olabileceği için Youtube dislike satın al hizmetimizden yararlanılabilir.

Youtube Dislike Ne İşe Yarar?

Hizmetlerimiz içerisinden Youtube dislike satın al seçeneğini tercih edenler için kapsamlı olarak dislike işlevinden bahsediyoruz. Öncelikle dislike hizmetimiz sayesinde çok sayıda kullanıcının videoyu beğenmemiş olduğu algısı oluşturulur.

Bu sayede de videoyu izlemeye gelecek olan diğer izleyicilerin içeriği önyargılı olarak izlemeleri, bazen de hiç izlemeden kapatmaları sağlanır. Ayrıca zararlı olduğuna inanılan kanallar için yapılacak dislike işlemimiz sayesinde; kanal sahibinin artık gelir elde edemiyor olduğu için platformdan ayrılmak istemesine, çok sayıda beğenmeyen kullanıcı olduğu için içeriklerin Youtube tarafından denetlenmesine ve kimi zaman da içeriklerin askıya alınmasına yardımcı olunur.

Bu nedenle, özellikle topluma ve çocukların var olan düzenine aykırı videolar yayınlayan kanallar için ve rakip olarak görülen kanal sahipleri için Youtube dislike satın al hizmetimiz gönül rahatlığı içerisinde tercih edilebilir.

Youtube Dislike Nasıl Alınır?

Firmamız tarafından güven ve etik ilkelerinin içerikleri dikkate alınarak vermekte olduğumuz Youtube dislike satın al hizmetimizi tercih edecek izleyiciler ve kanal sahipleri, nasıl alım yapabileceklerini merak ediyor olabilir.

Öncelikle firmamızın beğenmeme hizmetinden istifade edilmek istendiğinde, sunmuş olduğumuz paketlerin incelenmesi gerekiyor. Farklı dislike sayılarına sahip olan ve sayının farklı olmasıyla orantılı olarak ücreti de değişen paketlerimiz içerisinden bir tanesini veya birkaç tanesi seçilir.

Her bir paket için isteğe göre ayrı ayrı olarak isteğe göre de tek seferde ödeme yapılır. Bu aşamadan sonra firmamız, dislike yapılması istenen videoya yine müşterilerimiz tarafından tercih edilen paket içeriğindeki sayı kadar dislike yüklemesi yapar. Bu aşamanın sonlanmasıyla birlikte Youtube dislike satın al seçeneklerini araştıran müşterilerimiz sonuca ulaşmış olacaklardır.

Youtube Dislike Ne İşe Yarar?

Youtube izleyicileri ile kanal sahipleri tarafından hizmetlerimiz incelendiğinde ve dislike paketlerimiz görüldüğünde; bu paketlerimizin işlevleri, ne işlevlerinin olduğu, maliyetleri gibi konular merak edilmektedir.

Öncelikle Youtube dislike satın al paketlerimiz; elde edilecek olan içerik üretim gelirinin daha aza indirilmiş olmasına, Youtube platformu tarafından verilecek olan güzel içerik ödüllerinden mahrum kalınmasına ve içerik üreticisi olarak kendisine iş kolu oluşturan kişinin kitle olarak daha az insana ulaşmasına neden olur. Ayrıca kullanıcının sosyal statü olarak da etkilenmesi ve diğer izleyicilere olumsuz örnek olmasının önüne geçilmesine oldukça büyük katkı sağlayacaktır.

Dislike hizmetimiz bu tür sebeplerden ötürü; içerik üreticisi zararlı bulunduğu zaman, içerikler beğenilmediği zaman, toplumsal bir sorun önlenmek istendiği zaman tercih edilmelidir.

Youtube Dislike Satın Al Fiyatları 2022

Müşterilerimize özenli olarak sunduğumuz Youtube dislike satın al hizmetimizde her paketimizin içeriğini farklı olarak oluşturduk. Bunun temel nedeni, hem müşterilerimizin bütçe aralığı olarak farklı imkanlara sahip olması hem de ihtiyaç duyulan dislike sayısının farklı olmasıdır.

Belirtilenlerden dolayı da paketlerimiz ve paket ücretlerimiz farklılık arz eder. Ancak genel anlamda Youtube dislike satın al aşamasında olan müşterilerimiz ortalama on bir lira ile altmış lira arasında bir bedel ödeyerek paketlerimizi kullanmaya başlayabilir.

Youtube Dislike Hilesi

Youtube kullanıcılarının hem like hem de dislike yapmak için yalnızca birer tane hakları vardır. Çünkü Youtube görüş bildirimlerinin yasal olarak bir mail adresi üzerinden gerçekleştirilmesi gerekir ve her izleyici, kanal sahibi statüsündeki kullanıcının birer tane mail adresleri Youtube kanalına bağlı olarak kullanılabilir.

Ancak hizmetimiz doğrultusunda sunduğumuz Youtube dislike satın al aşamasından sonra hileli olarak tek seferde çok sayıda dislike sayısına ulaşılmış olacaktır. Doğal olarak da bir nevi dislike hilesi oluşturularak istenilen amaca yönelim yapılacaktır.

Youtube Dislike Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Müşterilerimizin Youtube dislike satın al aşamasını tamamlayarak gözlemlemeleri mümkün olan birtakım avantajlar vardır. Bu avantajlardan ilki, bekleme süresi çok fazla olmadan sonuca ulaşılmasıdır. Çünkü hizmetimiz kapsamındaki paket sayesinde aynı gün içerisinde çok sayıda dislike alan kullanıcılar oluşur. Bu kullanıcılar yine kısa sürede önerilen kanallar arasından ayrılır ve Youtube içerik üretimlerini sonlandırma aşamasına geçebilirler.

1000 Youtube Dislike Ne Kadar?

Kullanıcılara sunmakta olduğumuz Youtube dislike satın al başlığı dahilindeki paketlerimizden biri olan 1000 dislike içeriğimiz, fiyatı en düşük olan paketlerimizden bir tanesidir. Ortalama beş ile yirmi lira arasında bir ücret dahilinde 1000 dislike satın alabilecek olan müşterilerimiz; dislike seçeneğinde gerçek mi yoksa bot mu takipçi kullanılacağına göre, ne kadar süre içerisinde sisteme dislike yükleneceğine göre ve hizmetimizden kampanya dönemlerimizde mi yoksa kampanya olmayan bir dönemde mi yararlandıklarına göre ücret ödemesi yapmalıdırlar.

5000 Youtube Dislike Ne Kadar?

Fiyat açısından değişken sonuçlara denk gelen Youtube dislike satın al paketlerimizden bir tanesi olan 5000 dislike paketi hem fiyatı hem de performans olarak sağladığı sonuçlar bakımından en sevilen paketlerimizden bir tanesidir.

Yirmi lira ile otuz lira arasındaki bir fiyatı olan 5000 tane dislike paketimiz, beğenmeyen kullanıcı sayısının fark oluşturacak kadar çok olması sağlanmak istendiğinde tercih edilmesi önerilir. Ayrıca bu paketimizi alacak her müşterimizin kampanya dönemlerini sık sık takip ederek daha avantajlı ve hesaplı olarak hizmetimizi almalarını öneririz.

10000 Youtube Dislike Ne Kadar?

10000 beğenmeyen kullanıcısı sayısını aynı video içeriğinin alt kısmına yerleştirdiğimiz ve genelde doğrudan ortadan kaldırılmak istenen kullanıcılar olduğu zaman satın alınan paketimiz, fiyat ile performans açısından karlı olan bir pakettir.

Kırk beş lira ile altmış lira arasında değişen tutarlarda bir paket ücreti talep ettiğimiz dislike paketi kolay bir şekilde alınabilir ve sonuç elde edilmeye başlanabilir. Kullanıcılarımızın Youtube dislike satın al aşamasında olduklarında 1000 dislike paketimizi bilmeleri belirtilen nedenlerden dolayı önemlidir.

Youtube Dislike Satın Al 5 TL

Kampanya dönemlerimizde veya paket içeriklerinde müşterilerimizin beklentilerine göre yeniliklere gittiğimiz dönemlerde, Youtube dislike satın al işlemlerinde fiyatlarımız oldukça düşecektir. Yaklaşık beş lira gibi minimal düzeye inen fiyatlar karşılığında, belirli sayılarda dislike alınması ve sonuç elde edilmesinin amaçlanması mümkündür.

Kampanya dönemlerinde en çok bot kullanıcılar tarafından yerleştirilecek olan dislike seçeneği istendiği için, bot veya gerçek takipçi ayrımı olmayan ve yalnızca Youtube dislike satın al amacı taşıyan müşterilerimizin değerlendirmeleri önerilir.

Youtube Dislike Satın Al R10

Youtube kanallarında izleyici konumunda veya içeriklerin üreticisi olarak yer almakta olan müşterilerimiz, Youtube dislike satın al hizmetimizin her aşamasından yeteri kadar istifade etmelidirler.

Yani; hem organik olarak isimlendirme almış olan, hem bot olduğu belli olan sahte hesapların yapmış olduğu dislike seçeneğini değerlendirme olanağı hem de beğeni veya kullanıcısı sayısının artırılması gibi yan hizmetlerin yakalanması mümkündür. Bu sebeple Youtube dislike satın al aşamasındaki müşterilerimiz tüm paketlerimizi diledikleri gibi inceleyebilirler.

Youtube Dislike Satın Al Ucuz

Müşterilerimizin hem Youtube dislike satın al hem de ucuz olarak satın al amaçları olduğunda bazı önerilerimizi değerlendirmeleri gerekecektir. Öncelikle bot olan Youtube kullanıcılarının dislike yapmış olduğunu simgeleyen paketlerimiz, organik Youtube dislike satın al paketlerimize kıyas yapıldığı zaman daha uygun olacaktır.

Ayrıca bildirimlerimizin aktif hale getirilmesi sayesinde yapacak olduğumuz kampanyalardan haberdar olabilir ve ucuz olarak dislike satın alımı yapabilirsiniz.

Youtube Dislike Satın Al Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Youtube dislike satın al aşamasının hemen öncesinde sık olarak sordukları sorular mevcuttur. Bu sorulardan ilki, satın alınan dislike içeriklerinin kim tarafından oluşturulduğunun anlaşılma durumudur.

Burada bizleri tercih eden müşterilerimizin gizlilik ilkesine göre belli edilmemesini sağlıyor, kimin yaptığı anlaşılmadan veya olağan bir haldeymiş gibi içeriğe dislike yüklenilmesini sağlıyoruz. Sıkça sorulan diğer soruysa Youtube dislike satın al paketlerimiz için kimlerin satın alım yapabileceğidir.

Satın alım aşamasında müşterilerimizi bilgilendirdiğimiz içinse şartları elverişli olan ve paketlerimiz içerisinden hangisinin kendisine uygun olduğunun kararına varan her müşterimiz alım yapabilecektir.

Youtube Dislike Satın Almak Güvenli midir?

Müşterilerimizin veya müşteri adaylarımızın emin olmak kaydıyla bilmesi gereken Youtube dislike satın al işlemi bilgimiz vardır. Burada, müşterilerimizin bilgi gizliliğini ne kadar önemsiyor ve bu doğrultuda işlem yapıyorsak aynı şekilde güvenli olma durumu için de işlem sağlıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz Youtube dislike satın al içeriklerimizde kesinlikle yanlış aşamaları gerçekleştirmiyoruz. Kişisel verilerin korunmasına yönelik kanunu da baz alarak yalnızca hizmet vermemiz gereken alanda, müşterimizin talep ettiği şekilde hizmetimizi güvenle sunuyoruz.

Youtube Dislike Satın Aldığım Anlaşılır mı?

Müşterilerimizin Youtube dislike satın al işlemleri kesinlikle işlemi kimin yaptığı bakımından anlaşılmayan bir hizmetimizdir. Bu hizmetimizle yalnızca bot Youtube dislike satın al tercihi yapıldığı zaman; dislike yapan kullanıcılar incelenmek istenirse başka bir kişi tarafından dislike sayısına müdahale edilmek istendiği sonucuna ulaşılır. Ancak kim tarafından müdahale edilmek istendiğine ulaşılamaz.

Benzer olarak like veya dislike sayısında kullanılan Youtube izleyicilerinin organik olması halinde kesinlikle satın almayı yapan müşterilerimize ulaşılamaz. Ayrıca gizlilik kurallarına bağlı olarak dislike sayısı artan kanalların sahiplerine de müşterilerimiz hakkında herhangi bir bilgi vermediğimiz bilinmelidir.

Youtube Dislike Satın Almak Hesabıma Zarar Verir mi?

Bizi tercih etmekte olan ve Youtube dislike satın al seçiminde sabit kalan müşterilerimiz, hesaplarına hiçbir şekilde zarar gelmediğini bilmelidirler. Firmamızın temel prensiplerinden bir tanesi olan güvenlik ilkemiz ve esaslarımız gereğinde Youtube dislike satın al işlemi sonrasında dislike sayısı yükselen kanal sahipleri bazı yaptırımları yaşayacaktır.

Youtube Dislike Satın Alırken Şifre Vermek Gerekiyor mu?

Müşterilerimize sunacağımız paketlerimizin hiçbirinde şifre talebi söz konusu değildir. Çünkü yapılacak olan dislike yüklemesi başka bir kullanıcı için yapılacaktır ve bu aşamada hizmetimizi alan müşterimizin kanalına ait şifre vermesi gibi bir durum mümkün olamaz. Yalnızca hangi kullanıcıya veya hangi video içeriğine dislike yapılmak istendiğinin söylenmesi ve paket seçimi yapılması yeterlidir.

Youtube Dislike Almak Yasak mı?

Firmamızın kuruluş ve işleyiş prensipleri gereğince yasal olarak izin verilmeyen bir işleme girişmeyecek olduğunu bilmek gerekir. Yani dislike yüklemesi yapmak yasal olarak geçersiz sayılan bir işlem değildir. Müşterilerimizin seçecekleri paketler dahilinde, yasal çerçevede dislike satın alınabilecektir.

Kredi Kartı ile Youtube Dislike Satın Alabilir miyim?

Firmamızın faaliyet gösterme alanının fazla olması nedeniyle müşterilerime çeşitli alanlardan ödeme yapma olanağı sunuyoruz. Hem nakit olarak, hem havale veya EFT yapılarak, hem de kredi kartı kullanılarak dislike satın alımı yapılabilir. Özellikle internet üzerinden paketlerimiz alınırken kredi kartı tercih edilebilir.

Youtube Dislike Hilesi Var mı?

Müşterilerimize sağladığımız paketleri hileli olarak almak isteyen kullanıcıların, uyguladıkları hileler sonucunda kendi kanallarının deşifre olabileceğini veya dislike yapılırken yanlışlıkla like yapılabileceğini bilmeleri şarttır. Doğal olarak da paketler halinde sunduğumuz dislike paketlerinin hileli olarak da elde edilebileceği ancak bunun sonucunda kullanıcı olan kişinin zararlı çıkacağı bilinmelidir.

Youtube Dislike Satın Almak Zararlı mıdır?

Youtube içerisinde yer alan ve dislike paket seçeneklerimizden kendisine uygun olanı seçerek alan müşterilerimiz, bu paketlerin kendileri için zararsız olduğunu bilmeleri şarttır. Dislike sayısı artacak olan kullanıcının olumsuzluklardan etkilenmesi beklenirken, sebepsiz olarak paketlerimizin tercih edilmesi ve yararlı olan kanalların yok edilmesine neden olunması ise etik olarak önerilmeyecektir. Bunların dışında özellikle müşterilerimize paketlerimiz satın alındığı zaman zarar yaşatılmayacaktır.

Youtube Dislike Ne Kadar Sürede Yüklenir?

Müşterilerimizin almış olduğu ve almayı planlayarak araştırmalarda bulunduğu dislike paketlerimiz, yine müşterimizin beklentisi göz önünde tutularak karşı tarafın videosuna yerleştirilir.

Kimi müşterimiz ortalama bir hafta içerisinde dislike sayısının video altına yerleşmiş olmasını beklerken, kimi müşterilerimiz paketi aldıktan hemen sonra paket içeriğindeki sayı kadar yüklemenin yapılmasını talep eder. Doğal olarak da dislike yükleme sürecimizin müşterilerimiz baz alınarak belirlendiği söylenebilir.

Youtube Dislike Satın Almak Mantıklı mı?

Bazı kararsızlıklara kapılan müşterilerimiz, dislike satın almanın mantıklı bir karar mı yoksa mantıklı bir karar mı olduğuna araştırma sonucunda ikna olmalıdır. Öncelikle özellikle toplumsal düzene aykırı olan ancak Youtube platformu tarafından doğrudan fark edilmeyen, subliminal olarak yerleştirilmeye çalışılan bazı içerikler olabilir.

Bu tür içeriklerin bir an önce insanların erişimlerinden uzak tutulmasını sağlamak, sürece büyük bir hız katmak amacıyla dislike almak mantıklı olacaktır. Benzer olarak toplumsal olarak dikkat çekmesi istenen, Youtube platformunun içeriği incelemesine neden olunmak istendiği zamanlarda da dislike satın alımı yapmak mantıklı seçim olacaktır.

Müşterilerimize sunmakta olduğumuz tüm avantajlı sonuçlar da düşünüldüğü ve değerlendirmeye alındığı zaman kuşku kalmadan paketlerimiz alınabilir.

Youtube Dislike Botu Var mı?

Youtube üzerindeki videoları daha geri plana itmek, beğenilmeyen kişi sayısını aktif olarak artırmak ve içeriklerin incelenerek belki de kaldırılmasına neden olmak için seçilecek dislike paketlerinde çok sayıda değişkenimiz mevcuttur.

İlk olarak doğrudan Türk veya yabancı insanlardan oluşan ancak organik olarak Youtube kullanıcısı olan insanlar tarafından dislike yapılmasına yönelik paketler mevcuttur. Ancak bu tür paketlerimizin fiyat bakımından bir miktar fazla olması nedeniyle bot olan kullanıcılar (Makine yardımıyla hazırlanmış olan, temel olarak yazılımdan ibaret ve alakasız veya saçma bulunabilen kullanıcılar olabilen) tercih edilebilir. Yani dislike botu olduğunu ve bunun firmamız tarafından müşterilerimizin kullanımına açık olduğu görülmelidir.

Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta