info@bitakipcisatinal.com
+908503461182

Neden Korkmaz Media?

Neden bizi seçmeniz gerektiğiniz bir kaç satırda söz ettik..

Önceliğimiz
Memnuniyetiniz
28 Bin+ Müşteri
6 Bin+ Talep
200 Bin+ Sipariş
100M+ Takipçi
150M+ Beğeni
500M+ İzlenme
Güvenli Alışveriş

8 yıllık tecrübemiz ile siz değerli kullanıcılarımızın güvenilir bir ortamda alışveriş yapmasını sağlıyoruz. Sitemiz 256 bit ssl sertifikası ile korunmaktadır. Yapacağınız tüm alışverişler uçtan uca şifrelenmektedir.

E-Fatura

Korkmaz Media olarak 8 yılı aşkın süredir sosyal medya üzerinde çözüm üretmekteyiz. İlk önceliğimiz değerli kullanıcılarımızın güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesidir. Bu noktada siparişinizden hemen sonra resmi makamlar onaylı E-faturanız satış işlemi sırasında verdiğiniz E-posta adresine kesilip gönderilir. Gönderdiğimiz fatura resmi makamlar onaylı olduğu için giderlerinizde kullanabilirsiniz.

7/24 Destek

Sorunlar, sorunlar her zaman olabilir ancak önemli olan nokta bu sorunları çözebilmektedir. Şirketimiz 7/24 kullanıcılarına çözüm sunmaktadır. Bizlere 7/24 tüm iletişim kanallarımızdan ( E-posta, telefon, whatsapp) ulaşabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşterilerimiz Tarafından En Çok Merak Edilen Soruları Sizler İçin Cevapladık.

Ödeme İşlemleri Güvenli mi?
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Corporis velit natus cupiditate tempora ea doloribus obcaecati voluptate nemo soluta exercitationem.
Sıkça Sorulan Sorular Sorusu
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Corporis velit natus cupiditate tempora ea doloribus obcaecati voluptate nemo soluta exercitationem.
Kapat
Whatsapp Telefon E-Posta